Auna AV2-CD509

TOP 34 v kategorii CD přehrávače

Auna AV2-CD509

AV2-CD509, MP3 CD přehrávač, USB, MP3 Auna AV2-CD509 je všestranný hifi komponent s inteligentním přístupem produktu a nepopíratelnou kvalitou. V popředí Auna AV2-CD509 je...
3 400 Kč

• obchod nekomunikuje
    • chybí reklamační formulář

Vyhnout se tomuto obchodu a nabízenému zboží

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Solidní produkt za solidní peníze. Chybí vystup na sluchátka. Zatím jsem spokojený a mašinka šlape jak má. Jediné co mi trochu vadí na tomto produktu jsou dva šroubky na šasi z hora které jsou až moc viditelné.

• mám to,co jsem chtěl

CD-R/RW
MP3

AV2-CD509, MP3 CD přehrávač, USB, MP3

V popředí Auna AV2-CD509 je jednoduchý CD přehrávač, který dokonale rozumí vedle přehrávání CD-R a CD-RW médií i přehrávání MP3 CD.

Zařízení přehrává MP3 z USB datových nosičů, které lze připojit pomocí předního USB portu.

Funkční balík kvalifikuje zařízení Auna AV2-CD509 zejména pro výhodný upgrade stávající hifi sestavy, které předsedá např. zesilovač bez vlastního rozhlasového přijímače.

CD přehrávač má koaxiální a optické výstupy i cinch linkový výstup a je schopen připojení s různými hifi koncovými zařízeními.

Zevnějškem zařízení usiluje o eleganci, kterou prokazuje redukovaným panelem a čelním panelem z broušené nerezové oceli.

Vlastnosti

MP3 - kompatibilní hifi CD přehrávač

Celokovová přední strana z broušené nerezové oceli

USB vstup pro přímé přehrávání MP3 titulů z USB datových zařízení jako jsou USB klíče

Digitální a analogové výstupy (optický, koaxiální, cinch - link)

Pohodlné ovládání pomocí dálkového ovládání a panelu

Detaily produktu

• Porty: 1 x USB vstup (přední), 1 x optický audio výstup, 1 x koaxiální audio výstup, 1 x stereo cinch audio výstup
  • Přehrávatelné formáty: CD, CD-R, CD-RW, MP3

Automatické a manuální ladění kanálů

ON/OFF na zadní straně

Komfortní ovládání pomocí dálkového ovládání a panelu

Opakovací funkce

AB - sekvenční opakování

Vypnutí zvuku

LCD displej

Napájení: 230 V, 50 Hz

Rozměry: 42,5 x 8,5 x 22,5 cm (Š x V x H)

Hmotnost: cca 3 kg

• žádná
    • zboží je nekvalitní
    • obchod nekomunikuje
    • chybí reklamační formulář

Vyhnout se tomuto obchodu a nabízenému zboží

• mám to,co jsem chtěl
  • , zakoupeno v Electro World

• S hrůzou jsem zjistil, že na dálkové ovládání přístroje reaguje moje TV LG. Ale o tom jsem již jednou psal podrobně a nikdo mi nedal zpětnou vazbu. Takže již dál se o tom nebudu rozepisovat.

• Fungují podle očekávání
  • , zakoupeno v Electro World

Plně splňuje moje požadavky na domácí provoz

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Výrobek pěkně vypadá. Dobře hraje. Nevýhodou je příliš hlasitá (až poslech rušící) mechanika. Zřejmě nejlevnější na trhu. Dle mého velmi dobrý poměr cena - výkon.

Spokojen.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Funguje, ale dlouho načítá.
    • 1) Poslali jste Aunu bez radiopřijímače.
    • 2) Nefunguje polovina tlačítek na D.Ovl.
    • 3) Display nezobrazuje operace, takže není vidět, co je zapnuté.
    • 4).Takže jste mě nepotěšili, řekl bych, skoro na vrácení produktu. ;-(
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

• nemá radio, jak je avizováno