Nejnovější recenze ze sekce CD přehrávače

Přidáno: 1. srpna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Mám už sedm let receiver onkyo a spokojenost s touto znackou

Teac W-1200

• umí co jsem očekával

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 29. července 2019

Zakoupeno v AB COM CZECH

• slouží výborně, přesně jak jsem chtěl. Pro mne naprosto vyhovující, bezvadná náhrada za dosluhující zařízení.
  • žádná není

Marantz MCR611

Marantz MCR611

Ověřený zákazník Extreme Digital Zrt. Ověřený zákazník

Přidáno: 27. července 2019

Zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

Skvělé dílenské zpracování, úchvatný nadčasový design,
naprosto dostačující zvukový výkon, možnost připojení reproduktorů bi-amp s překrásným transparentním a průzračným podáním basů i výšek s širokým spektrem jejich dalšího doladění.
Spousta funkcí a celková muzikálnost za určitě přijatelnou
cenu. Proto vlastním již dva tyto audio systémy k plné spokojenosti.

Onkyo C-7070

Onkyo C-7070

Ověřený zákazník Luxusní-elektronika.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2019

Zakoupeno v Luxusní-elektronika.cz

• Velice dobrý přístroj vhodný do Hi Fi sestavy nebo výměna za starší stroj v sestavě.
  • Žádné nevýhody za tu cenu.

Přidáno: 18. června 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Kompaktni kombinace vseho, co clovek obvykle v teto tride potrebuje
  • Klasicka konstrukce zdroje i zesilovace
  • Velice maly standby odber kolem 400mW
  • Opticke vstupy signalu do zesilovace (napr. z TV)
  • Bohuzel se moc nepovedl bluetooth vstup - chybi aptX kodek
  • Slysim piskat pomocny zdroj
  • Klasicke loudness bych ocenil vic nez nejaky SBS sound

System jako takovy je velice povedeny a v relaci toho, co jineho je mozno koupit a to i u proslavenych puristickych znacek Onkyo, Yamaha atd je velice nadprumerny. Zejmena si uzivam DAB tuner a opticky vstup z TV. Kvalita zvuku je v pripade tuneru i v pripade TV pres opticky vstup dokonala (hraje do sloupovych repro Magnat). Co mi vadi jsem zminil v minusech - nevim proc uz nejde sehnat vyrobek s fyzio regulaci hlasitosti, ktery vsichni nahradili vsemoznymi funkcemi typu ...necoBass... atd. Ty jsou jen k zlosti a klasicke loudness nenahradi. Zde SBS je jakysi super bass sound, ktery prida basy. Fajn, skvely postreh... Takze na tichy poslech je to presne akorat. Ale s hlasitosti uz je neumi zpatky srovnat, takze denon je zahraje, bedny to zahrajou, ale okno to pak vyskli a sklenicky pokaci. Cili s korekcemi se musi neustale strachat podle vasi aktualni zvukove nalady resp. hlasitosti. Dalsi co se nepovedlo je absence aptX kodeku v BT vstupu, takze kdyz chcete z nejakeho tabletu film se zvukovym doprovodem sem do systemu, mate zvuk skoro vterinu za obrazem. Na vine BT standard a bezne se to vi a taky se vi, ze na to plati jedine aptX, ktery to na 95% resi bezny clovek uz s nim zpozdeni de facto nevidi. Jenze ten zde chybi. Ovsem stejne se maloktery jiny vyrobce prizna, ktere kodeky ma. Cili je to loterie u vsech vyrobcu, ze je BT ve standardu 4.0 coz v navodu najdete bohuzel k urceni chovani nestaci. A jestli aptX bude nebo nebude se najde doma po vybaleni. Jinak je BT fajn, jde pripojenim sparovaneho zarizeni probrat ze stby coz je prima. Pozor ale aktivovanim BT ve stby bere pak asi 1W (to taky vyrobce neprizna, pritom je to ocekvane a nelze moc jinak). Pri krasne dynamice, kterou DAB umi je v pauze slyset nejaky spinany zdroj primo ze skrine (bud pro displej nebo neco takoveho, protoze trafo ma dle vahy jeste klasicke). Takze to z jeho skrine malinko seveli a spis sumi nez piska, fakt malo ale je tam. Ve vystupu nic, tam je to dokonaly. 98% lidi to beztak ani pri upozorneni neuslysi, ja jsem atyp. Shrnuto podtrzeno velice slusna veci a veci co mi vadi, stejne nikdo jiny lepe nedela. Pri generacni obmene jsem tedy dopadl dobre. Takze doporucuju.

Milan Ampeg Jičínský Milan Ampeg Jičínský

Přidáno: 9. června 2019

• Jednoduchý přehrávač na ovládání,výhoda přehrávání MP3,zvukově prostorné a čisté...Měnil jsem za porevoluční Denon 695.který už dosluhoval,ač měl krásný venkovní design,sluchátka mi bez zapnutí zesilovače bustřily,zde nikoliv
  • Zbytečně velký ovladač,mohl být poloviční...

Všem kdo milují kvalitní přehrávání dostupných písní ve výborné kvalitě Onkyo C7030 za dobrou cenu,hodně muziky..

Pioneer XDJ-1000MK2

Pioneer XDJ-1000MK2

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2019

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Plně dotykový displej 7"
  • Jogy jsou stejně velké jako u CDJ 2000 Nexus 2

Teac CD-RW890MK2

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2019

Zakoupeno v LepšíZvuk

• Jedná se o přístroj který zde na trhu dlouho chyběl a je ideální na nahrávání LP ale i k dalším věcem.
  • Ideální pristroj pro nahrávání z LP a singlů .
  • O ničem zatím nevím.

Ideální pristroj pro fajnšmekry LP a pěkný kousek Hi-Fi do věže.

YAMAHA CD-S300

YAMAHA CD-S300

Ověřený zákazník LepšíZvuk Ověřený zákazník

Přidáno: 14. května 2019

Zakoupeno v LepšíZvuk

Vybíral jsem základní CD přehrávač pro svoji sestavu, tento doplňuje zesilovač Yamaha, který mám již delší dobu. Dle recenzí má kvalitní mechaniku s dlouhou výdrží a USB čtečku na přední straně. Má kvalitnější převodník než starší zesilovače. Nahrál jsem již několik hodin a jsem velmi spokojen, za tu cenu prostě velmi dobré CD.

Tascam CD-RW900MKII

Tascam CD-RW900MKII

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2019

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• načte a nahraje na veškerá média CD-R, CD-RW, CD-R Audio, CD-RW Audio (nevyžaduje tedy CD-R Audio, jako všechny ostatní značky)
  • má vypínatelnou ochranu proti kopírování (unikát)
  • oproti CD-rekordéru TEAC má kromě optického i digitální koaxiální vstup
  • regulovatelná úroveň záznamu - i digitálního
  • držáky do racku se dají odmontovat a postavit přístroj do "věžičky" s Vašimi ostatními přístroji, kde bude ale skutečně "vynikat" svým provedením
  • dílenské provedení je velmi špatné a "laciné" - oproti dokonale esteticky zpracovaným a hezkým CD rekordérům Teac (i Denon či Marantz). Zejména otočný ovladač se viklá a reaguje tak, jako by byl už 10 let používán. Ale i ostatní tlačítka reagují dost podivně.
  • přístroj zaznamenává údajné výpadky digitálního signálu a samovolně přerušuje nahrávku (přitom můj Denon CDR-1000 stejné CD a ze stejného koaxiálního výstupu High-End CD přehrávače nahrál bez problémů a bez jediného výpadku). Když mi takto přístroj znehodnotil 4 záznamové média z různých CD za sebou, vrátil jsem ho. Možná jde ale o vadu jen konkrétního kusu. Opravdu ani jedna nahrávka neproběhla od začátku do konce !
  • nepěkný ostrý oranžový displey bez možnosti regulace jeho jasu (přitom na internetu je prezentován i s bílým displejem, ale ne u českých prodejců)
  • vyrobeno v Číně
  • velmi hlučná vychvalovaná mechanika Teac
  • dle mého názoru má přístroj příliš mnoho nastavitelných variant záznamu a přídavných funkcí, což zvyšuje jeho poruchovost. Obvod pro vyrovnání frekvence dle mého názoru nepracuje správně.
  • pokud chcete mít automatické číslování skladeb i u kopie podle originálu, musíte funkci zapnout (u všech ostatních CD rekordérů, které jsem měl doma, je tato funkce z výroby zapnutá)
  • otřesná česká verze návodu k použití (šetřilo se na kopírování, rub má stránky vzhůru nohama) - návod je ale obsáhlý a dostatečný
  • dálkový ovladač také vypadá spíše jako hračka

Na trhu lze mezi novými CD rekordéry vybírat pouze mezi značkami Teac a Tascam, což je divize firmy Teac. Pokud by byl přístroj od divize Tascam funkční, byl by výběr typu zcela jasný (Teac CD-RW-890MKII nahrává pouze na CD-R(W) AUDIO, má pouze optický digitální vstup a analogové vstupy a má trvale zapnutou ochranu proti digitálním kopiím z neoriginálních nahrávek - ale i z originálních CD s ochranou proti kopírování). Nevím, jak funguje Teac, protože je pro mě kvůli absenci koaxiálního digitálního vstupu nepoužitelný. Opravdu nechápu, proč u Teacu neudělali i digitální koaxiální vstup !!! Zakoupený kus od firmy Tascam byl po estetické stránce nejhorším výrobkem, který jsem kdy doma měl a jako rekordér byl bohužel zcela nepoužitelný. I při provozu jako přehrávač byla jeho mechanika Teac, kterou prodejci vychvalují, slyšet ze 3m vzdálenosti, při provozu jako CD rekordér nedokázal pořídit celou kopii originálního CD ani na 4 pokusy. Vždy se údajně vyskytla nějaká chyba v přenosu, kterou ale můj CD rekordér Denon CDR-1000 nikdy nezaznamenal za 10 let provozu s mým CD přehrávačem. Výrobek tedy musím označit jako nepoužitelný. Navíc jsou jeho technické parametry ve srovnáním s CD rekordérem Denon CDR-1000 mnohem horší (zejména odstup signál/šum při záznamu). Kladem je český návod, záporem je jeho nakopírování na formát A5, přičemž každou druhou stránku (rub) máte vzhůru nohama. Přístroj je natolik drahý, že by měl být dodán český návod na formátu A4 a tak, aby byly stránky za sebou a nepřevrácené. Tak jen doufám, že jiné kusy tohoto typu budou aspoň způsobilé pro nahrávání ... Než tento přístroj, to už raději používat počítačovou mechaniku. I ta mi totiž připadá lepší, než ta osazená v přístroji TASCAM.

Přidáno: 20. dubna 2019

• Jednoduchý a kvalitní přístroj
  • Vlastním zesilovač Denon 520 a ovladače jsou záměnné
  • S výrobky Denon jsem měl vždy dobré zkušenosti
  • Možná větší znaky na displeji (hůře vidím)

Auna iTuner MG2

Denon RCD-M41

Denon RCD-M41

Hi-Fi Hi-Fi

Přidáno: 1. dubna 2019

(naposledy upraveno 8. května 2020)

• minisystém s vynikajícím zvukem
  • možnost vypnout veškeré tónové korekce
  • regulace výšek, basů a balance
  • citlivý tuner VKV
  • 2x digitální optický vstup, 1x analogový vstup
  • pěkný a přehledný displej
  • jas dispeje lze stupňovitě regulovat až do jeho zhasnutí displej
  • hezký vzhled
  • vypínatelný přednastavený ekvalizér pro doporučované reprosoustavy Denon (výborně nastavený)
  • výstup pro aktivní subwoofer
  • nemá žádný digitální výstup zvuku (digitálně z ní tedy nic nenahrajete)
  • hlučnější mechanika CD
  • přístroj nemá ani optický, ani digitální koaxiální výstup
  • po roce provozu CD přehrávač nenačítá žádná vypálená CD a dokonce ani některá zcela nová CD - v servisu vyměněna laserová mechanika

Minisystém s velkým výkonem a čistým zvukem. Možnost přizpůsobit systém doporučovaným reprosoustavám Denon (korekce je z výroby zapnuta a vyhovuje i pro starší regálovky Denon, pro čistý průchod signálu pro kvalitnější reprosoustavy ji lze vypnout). Velmi pečlivě zpracovaný český návod (90 stran A4). Pro příjem VKV doporučuji použít venkovní anténu, aspoň dipól. Je ovšem otázkou, proč volit tento model a ne přímo téměř stejně drahý model s DAB přijímačem, protože AM tuner asi využívat nebudete. Zvukově jde o nejlepší minisystém, který jsem v této cenové relaci dosud slyšel. Záporem je nespolehlivý CD přehrávač.

Hi-Fi Hi-Fi

Přidáno: 1. dubna 2019

(naposledy upraveno 5. července 2021)

• velmi kvalitní zvuk
  • velký výkon 2x30W
  • poctivé šroubovací reprosvorky
  • možnost přizpůsobit frekvenční charakteristiku doporučovaným regálovkám Denon (pozor - z výroby ZAPNUTO)
  • regulace výšek a basů (pouze z DO)
  • stupňovitá regulace jasu displeje (lze i úplně zhasnout)
  • možnost vypnout všechny zvukové korekce
  • u minisystému neobvyklá možnost nastavení balance
  • 2x optický vstup, 1x analogový vstup
  • kvalitní CD přehrávač, čte i dobře vypálená CD-R(RW)
  • citlivý VKV tuner, velká paměť na 30 stanic
  • možnost uložit slabší stanice VKV v nuceném režimu MONO
  • tuner DAB
  • pěkný vzhled stříbrné varianty (samozřejmě až po odstranění otřesných nálepek)
  • perfektní český návod na 80 (!) stranách A4
  • vyrobeno ve Vietnamu
  • úsporný klidový režim
  • pěkný displej
  • výstup pro aktivní subwoofer
  • perfektně hraje s reprosoustavami B+W CM5-S1
  • U mého kusu NEKVALITNÍ CD PŘEHRÁVAČ - po 8 měsících provozu nenačítá vypálená CD-R na CD-rekordéru Denon, které dalších 6 přístrojů různých značek bez problémů načte a přehraje
  • po roce používání (!) nenačítá už ani originální CD - v autorizovaném servisu byl vyměněn laser - ten už vydržel celý rok, tak snad šlo jen o náhodně špatný kus. Hvězdičky vracím zpět.
  • u DO nevhodně umístěné tlačítko tónových korekcí
  • ZCELA CHYBÍ OPTICKÝ NEBO KOAXIÁLNÍ DIGITÁLNÍ VÝSTUP !!!
  • nemá USB
  • chybí digitální koaxiální vstup (většina CD přehrávačů optiku nemá)
  • mírně hlučnější CD mechanika (i po výměně)
  • šuplík pro CD se nevysouvá úplně - při vkládání CD musíte dávat pozor

Přístroj má výborný zvuk a bez problémů k němu připojíte i podlahové reprosoustavy. Jako zesilovač k televizi fungoval 8 měsíců výborně, tuner byl také po připojení na externí anténu VKV velmi dobrý včetně DAB. Chybí koaxiální vstup. Katastrofou je to, že zcela chybí digitální výstupy - přístroj nemá ani optický ani koaxiální výstup. Nelze ho tedy použít jako zdroj signálu z CD pro CD rekordér nebo MD rekordér.
Oproti předchozímu minisystému DENON RCD-M39 s otřesným zvukem (vrátil jsem ho) máte pocit, že posloucháte přístroj z mnohem vyšší kategorie. Ale i s regálovkami Denon (zde doporučuji ponechat z výroby zapnutý pevný ekvalizér v poloze "ON") je poslech televizních pořadů nebo filmů z BD-R přehrávače, zapojeném přes optický vstup, požitkem. Basy jsou pevné, hutné, výšky čisté, prostorovost velmi dobrá. Pro příjem VKV doporučuji venkovní anténu (aspoň dipól). S požadovanou impedancí 50 Ohmů si nedělejte starosti, systém přijme i běžných 75 Ohmů. Koaxiál ale musíte opatřit satelitním konektorem (není v příslušenství). Přiložená pokojová anténa je vhodná jen v blízkosti vysílače VKV a pro DAB. Ladění stanic VKV je intuitivní, slabší stanice můžete přímo uložit v režimu MONO (ale lze je pak přepnout i do režimu stereo). Ladění DAB stanic je automatické, stanice lze rovněž uložit do Vámi zvolených předvoleb. Systém Bluetouth je naštěstí též vypínatelný a doporučuji ho (v souladu s návodem) vypnout. Ale pro mladou generaci je to také +, že ho systém má.
***
Díky pečlivému a přesnému návodu dokážete i tento poměrně složitý (co se nastavitelných variant týče) systém v pohodě zprovoznit.

Přidáno: 31. března 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• na minisystém nečekaně výborný zvuk i dostatečně velký výkon
  • regulace výšek i basů (bohužel pouze z DO), možnost vypnutí korekcí
  • možnost přizpůsobit frekvenční charakteristiku k výrobcem doporučovaným reprosoustavám Denon (z výroby ZAPNUTO !)
  • poctivé šroubovací reprosvorky
  • citlivý tuner VKV, možnost uložit slabší stanice v režimu MONO
  • tuner DAB
  • má dva optické vstupy a jeden analogový vstup
  • vypínatelné hodiny
  • regulovatelný jas přehledného displeje (bohužel nejde zcela vypnout)
  • oproti modelu RCD-M39 již kvalitní CD mechanika
  • úsporný klidový režim
  • nemá digitální koaxiální vstup
  • NEMÁ ŽÁDNÝ DIGITÁLNÍ VÝSTUP !!!
  • nemá vstup USB
  • reprosoustavy nejsou v ceně
  • k výrobku dodány prošlé baterie do dálkového ovladače
  • síťovou šňůru pro Velkou Británii si výrobce mohl odpustit

Když jsem kupoval tento minisystém, předpokládal jsem, že dopadne stejně, jako jeho předchůdce RCD-M39, který jsem vrátil kvůli špatnému zvuku (posuzováno na stejných regálových reprosoustavách Denon) a kvůli tomu, že CD začínalo přehrávat až od 2. vteřiny skladby. U tohoto modelu RCD-M41 však reklama na něj nelže - výrobce opravdu změnil signálové cesty zvuku a je to fakt slyšet. CD přehrávač hraje již CD od začátku, zvuk je (při z výroby zapnutém pevném ekvalizéru pro doporučované soustavy Denon) hutný, ale čistý a je přizpůsoben zejména připojení televizoru přes optický kabel, kde je poslech filmů i hudby požitkem (a to stále mluvím o regálovkách Denon). Výrobce jde ale ještě (a na minisystém nezvykle) dále, pevný korekční ekvalizér lze trvale vypnout a když pak vypnete v dalším kroku i tónové korekce, máte na výstupu digitálního zesilovače čistý signál bez jakýchkoliv korekcí a s nejkratší možnou signálovou cestou. Zde je nutno podotknout, že tato operace již vyžaduje připojení lepších reprosoustav, např. sloupových, které minisystém v pohodě "utáhne". Pokud si koupíte (nebo máte starší) regálovky Denon, tak výrobce dobře ví, co dělá - systém dokáže regálovky přimět k nezvykle hlubokým a zároveň prokreleným basům i k čistým výškám. Nevím, zda tomu pomohlo, že tento Denon NENÍ z Číny, ale z Vietnamu (kde se asi více snaží o kvalitní výrobu), ale oproti modelu RCD-M39 mám pocit, jako by šlo o úplně jiný přístroj mnohem vyšší kategorie. Takže za největší slabinu přístroje považuji to, že nemá ŽÁDNÝ digitální výstup, takže minidisc nebo CD-rekordér k němu nepřipojíte. Systém Bluetouche jsem trvale vypnul (pro kvalitní reprodukci to v souladu s návodem doporučuji), ale pro mladé uživatele přístroje má asi také význam. Musím ocenit i velmi kvalitní mnohostránkový český návod, nezvykle na formátu A4, který jednoznačně a technicky zcela přesně popisuje vše, co přístroj umí a jak se má ovládat. Samozřejmě doporučuji pro kvalitní příjem použít venkovní anténu VKV (aspoň dipól) - s doporučovanou impedancí 50 Ohm si nemusíte dělat starosti, systém přijme i běžných 75 Ohmů. Pouze musíte použít satelitní konektor na koaxiální kabel, který není přiložen. Přiloženou pokojovou anténu využijete jen tehdy, pokud jste v blízkosti vysílače... Dálkový ovladač by ale mohl být trošku lepší kvality, navíc umístění tlačítka tónových korekcí není šťastné.
***
RCD-M41DAB je velmi kvalitní výrobek za odpovídající cenu a já ho tedy jednoznačně DOPORUČUJI ! Neurazí snad ani ortodoxní hifisty - lepší minisystém jsem neslyšel.
Denon se tímto výrobkem vrátil ke své tradici - tedy ke kvalitnímu zvuku a to je moc dobře. A i když v pásmu DAB zatím naladíte pouze pár stanic, v budoucnu jich bude určitě víc a cena je stejná, jako u modelu bez DAB, takže také není co řešit. Ve stříbrné barvě (když odlepíte pouťové polepky) navíc minisystém vypadá velmi dobře. CD přehrávač bez problémů přehraje i vypálená CD-R a měl by zvládnout i kompresní formát MP3 (nezkoušeno). K analogovému vstupu můžete navíc přes korekční předzesilovač tedy připojit např. i gramofon, protože tento vstup nepotřebujete k připojení televizoru. Škoda jen, že chybí ten digitální výstup...

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 11. března 2019

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• sluchatkovy vístup svižne načítání a krasný přehledny displej dobrý zvuk

Ověřený zákazník Conrad Ověřený zákazník

Přidáno: 9. března 2019

Zakoupeno v Conrad

• Originální CD přehrává bez problému
  • S některými vypálenámi nosiči CD-R si nedokáže poradit, produkce je pak s rušivým praskáním a přeskakováním záznamu hudby.

Ověřený zákazník Conrad Ověřený zákazník

Přidáno: 8. března 2019

Zakoupeno v Conrad

• slušný zvuk
  • dlouho načítá disky, zejména audioknihy, má potíže s některými audioknihami, přeskakuje některé části, nepřehraje audiodisky, které přehrají mnohem levnější přístroje bez potíží, nevysouvá šuplík na cd úplně, má pomalý přesun mezi jednotlivými úseky na cd

zklamání, už bych nekoupil

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. března 2019

• vinikající zvuk dobře načítá vše funguje dobře dobrý ovladač doruky
  • nevim

Zobrazuji 201 - 220 ze 474 recenzí 1...9 10 [ 11 ] 12 13...24