Nejnovější recenze ze sekce CD přehrávače

Numark NDX 800

• Velikost
  • Přehledný displej
  • Ovládání
  • Načítání médií
  • Doposud jsem neobjevil nic, co bych vytknul.

Velmi dostupný přehrávač, který mě doprovází na každé akci a baví lidi s možnostmi, funkcemi, které DJ využije a okoření hudební atmosféru! Splňuje mé požadavky a věřím, že i Numark se jako méně praktikovaná značka mezi námi oblíbí a bude sloužit jako dostupný díl aparatury DJ´s!

Onkyo C-S5VL

Onkyo C-S5VL

Přidáno: 25. září 2011

• vynikající zvuk CD i SACD
  • povedený vzhled s hliníkovým čelním panelem
  • 5 volitelných filtrů pro CD a 4 pro SACD
  • nemá USB vstup, což může vadit příznivcům MP3 - nutnost vypálit na CD-R

Zvuk přehrávače je jemný, detailní a na danou cenovou relaci nadstandardně prostorový - hloubka mu nechybí. Můžu srovnat s Harman Kardon HD-970. Ten dost přidává na basech. Tím trpí podání prostoru i barevnost hudby. Zvuk Onkya je lehčí a mnohem detailnější. Výšky nejsou zrnité, basy hrají jen tam, kde mají. HD 970 může znít v rockových vypalovačkách "výživněji", ale jinak Onkyo jednoznačně vede! Zvuk je barevnější, jednotlivé nástroje jsou oddělené v prostoru, neslévají se. Přehrávač vřele doporučuji - skvělý poměr výkon/cena!

Denon RCD-M38

Denon RCD-M38

Přidáno: 17. září 2011

Zakoupeno v Korunka.cz

• Všechna požadovaná kritéria splňuje a ve své cenové relaci je perfektní

Produkt mi byl doporučen a nelituji. Ve své cenové skupině patří ke špičkám. Doporučuji pro všechny, kteří chtějí mít dobrá poslech.

Přidáno: 13. září 2011

• Poměr výkon cena

Přidáno: 22. srpna 2011

• design, kvalitní zvuk
  • pomalé načítání CD
  • CD-R ignoroval

Před nákupem doporučuji vyzkoušet jeho vstřícnost k vašim CD.

Numark iCDMix3

Numark iCDMix3

Ověřený zákazník AudioSound Ověřený zákazník

Přidáno: 14. srpna 2011

Zakoupeno v AudioSound

• Je malý, jednoduchý,spolehlivý.
  • Bez výhrad.

Cena vyjadřuje schopnosti a možnosti toho přístroje. Nelze očekávat nějaký boom ve zvuku. Použijete li doplnky je to bezvadný přístroj který nezklame i profíky. A to myslím zcela vážně. Dělal jsem na tomto přístroji mixy a .......... bez výhrad. Doporučuji.

Denon DN-F 300

Denon DN-F 300

Ověřený zákazník hudebniraj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. srpna 2011

Zakoupeno v hudebniraj.cz

• Snadné ovládání - dobrá cena.

Kvalitní výrobek s předmostmi vyplývajicích z jeho vlastností. Přehrávač SD card s vysokou kapacitou - vyřeší problém pro DJ nebo muzikanty pro archivaci hudbních podkladů, které dřív měli na minidisku nebo jiných diskových přehrávačích.

Harman Kardon HD 980

Harman Kardon HD 980

Ověřený zákazník ObchodCR Ověřený zákazník

Přidáno: 17. července 2011

Zakoupeno v ObchodCR

• bol dodany iny tovar ,ako som objednal
  • neda sa hodnotit vid prve moje hodnotenie

Zamestnanec je len človek a robi chyby,nič sa nestalo pokial sa chyba napraví,,reklamacia odoslana s mojej stranky telefonicky,,dufam že bude čo najskôr vyriešena,,

Yamaha CDX-397

Yamaha CDX-397

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. června 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• jako základní model - solidní konstrukce, příjemné vlastnosti (CD-text, MP3, WMA...), bezproblémový zvuk. Zakoupil jsem k receiveru Yamaha, to byl původní popud, jsem ale opravdu spokojen.
  • možná některé drobnosti, ty jdou ale na vrub tomu, že se jedná o nejnižší model

Můžu doporučit :-)

Přidáno: 23. května 2011

Zakoupeno v Elme.cz

• Perfektní mechanické i elektrické provedení, tichá a rychlá mechanika, kvalitní výstupní konektory, výborný poměr cena/výkon

K výběru mě přesvědčily poslechové testy a značnou měrou i popis a snímky vnitřního provedení či možnost volit stříbrné provedení. To vše mě přesvědčilo o výhodnosti nákupu. Používám s externim převodníkem, který mě více vyhovuje než vestavěný (ale také výborný). Tichost podavače CD, rychlost načtení, ovládání DO a skvělé funkce a již zmíněné mechanické provedení jednoznačně převyšují jiné přístroje i vyšší cenové hladiny - velmi výhodná koupě. Je to můj čtvrtý přehrávač, ne nejdražší ale nejlepší. Vřele doporučuji všem kdo žádá za slušné penízky hodně muziky a kvality. Splnil mě všechny požadavky, které jsem téměř marně hledal delší dobu.

Pioneer CDJ-100S

Pioneer CDJ-100S

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. března 2011

Zakoupeno v Aukro.cz

• pomer-kvalita,cena,vykon
  • snadne ovladani
  • dlouha zivotnost a spolehlivost
  • ????

Myslim ze tento pioneer nemusim dale predstavovat..:)

Denon DCD-710

Denon DCD-710

Přidáno: 18. února 2011

(naposledy upraveno 21. února 2011)

• Zpracování, vnitřní konstrukce, D/A převodník
  • USB vstup měl být umístěn spíš vertikálně vedle sluchátkového. Je to škaredý zásah do vkusně provedeného designu přístroje

Kladně hodnotím zvuk přístroje. V cenové kategorii výjimečný. Nahrávky zní analogově ( D/A převodník skutečně pokročilý ). Pro některé posluchače může být zklamání to, že odhalí zvukově "odfláknuté" nahrávky. Velmi dobře si poradí se současným popem, na heavy metal moc není, excelentně zahraje jazz, akustickou hudbu a klasickou hudbu. Kvalita sluchátkového výstupu je na standardní úrovni pro tuto kategorii. Pouze umístění USB. Mohl by být umístěn vzadu a ti, co se rozhodnou jej použít, by si mohli vytáhnout USB prodlužovací kabel. Beztak si myslím, že lidé, kteří si kupují tento přístroj rozhodně záznam v Mp3 či jiném deformovaném formátu nepreferují. (Hodnocení vychází z poslechu mé sestavy DCD 710 + PMA 710 + regálových Focal JM Lab řady 8 a posouzením podobných sestav v poslechovém studiu). Celkový dojem velmi pozitivní. Kdybych se měl rozhodovat znovu, rozhodoval bych se stejně.

Reloop RMP-2

Reloop RMP-2

Přidáno: 12. února 2011

(naposledy upraveno 12. února 2011)

• super rychle načítá, přehledný display, velký kolo jog přehledný na ovládání
  • utahaný tlačítko play

prosím vás všechny o radu kde dostanu koupit tento spínač play
vyměním si jej sám není to problém jak jsem se díval, díky za radu a ochotu všem, jinak šlape jak má jsem s nim velice spokojený a poměr cena a kvalita - best !

Onkyo DX-C390

Onkyo DX-C390

Ověřený zákazník Digiboss Ověřený zákazník

Přidáno: 28. ledna 2011

Zakoupeno v Digiboss

• je super a kvalita

má i digitální připojení + 6 cd - takže velký výběr

Přidáno: 16. ledna 2011

• Neumí DVD formát !!!!! To co se Poslouchá z reprobeden je analogový sygnál. Made in China!!!! Neni vyroben v japonsku !!!!

Tak to si můžu koupit DVD přehrávač a z něho vyvést sygnál do zesilovače a pak do reprobeden .A pomocí scartu prpojím s televizí . Seženu dvoupásmové reprobedny Basák a výškáč !!!!!

Přidáno: 15. ledna 2011

CD přehrávač za rozumné peníze (na trhu od roku 2007/8) umožnující poslech MP3 a hlavně bez problémů přehrává CD-R/RW (mechanika Sony). Udeální doplnění již existující HiFi sestavy pro případ, že se nechcete zbavit svého ověřeného a prověřeného letitého CD přehrávače, který nemůže přehrát nová media a formáty. Funkce, které má, by měl CD přehrávač ještě před několika lety násobně dražší. Design je solidní, možná více tlačitek z D.O. na čelní panel by neuškodilo a jejich podsvícení. Asi jistá daň zjednodušení a šetření při výrobě, jakoby nestačilo Made in China.

Přidáno: 28. prosince 2010

Zakoupeno v Korunka.cz

• Kovová konstrukce, příjemný odpor kruhových voličů, jednoduchý elegantní vzhled,
  • pomalejší přepínání mezi jednotlivými režimy (3-5 sec)

Dobře vypadající univerzální přehrávač s možností více typů vstupů

Přidáno: 16. prosince 2010

Zakoupeno v Korunka.cz

• Je to to co jsem hledal

Plně vyhovuje tomo co jsem potřeboval.

Přidáno: 11. prosince 2010

• Chybí zde USB

Výborná kvalita, jsem spokojen

YAMAHA CD-C600

YAMAHA CD-C600

Přidáno: 1. prosince 2010

• cd changer se vším komfortem, co od takového typu cd přehrávače čekáme
  • docela svižné reakce na ovládání, i v případě změny CD
  • na USB rozpozná vážně spoustu MP3 přehrávačů a podobných zařízení (tedy nejen klasický iPod od Apple)
  • dálkovým ovládáním se dá jakž-takž listovat i tím, co je na USB zařízení
  • kvalita zvuku odpovídá základním hi-fi parametrům, funkce Pure-direct ji posouvá ještě o kousek výše
  • oproti častému jevu u nejlevnějších (značkových a parametrů HI-FI) přehrávačům nejsou výšky "přeostřené", ikdyž určitý sklon k tomuto zde je
  • vše plastové včetně mechaniky, nečekejte nadstandardní životnost
  • zvuk je OK, ale nějakou zvláštní bohatost a barevnost nečekejte.
  • tlačítka dálkového ovládání mohla být řešena lépe - více ergonomicky.

CD-měnič má skvěle funkční, bezproblémový provoz, ovládá se se jednoduše a dobře, na ovládání reaguje svižně. Vlastním ho od začátku roku 2010 a zatím jsem zcela spokojen. Audiofilové půjdou do vyšších kategorií a zvolí přehrávač na jedno CD, ostatní, včetně běžných hifistů budou spokojeni. Konektivita přes USB je dobrá vlastnost navíc. Koupil bych ho znova, respektive v kategorii CD-měničů za tuhle cenu bych si znova vybral tento typ.

Zobrazuji 441 - 460 ze 477 recenzí 1...20 21 22 [ 23 ] 24