Nejnovější recenze ze sekce CD přehrávače

MC CRYPT CDMPX-30

MC CRYPT CDMPX-30

Přidáno: 25. října 2010

(naposledy upraveno 25. října 2010)

• Nekvalitní zpracování
  • Pouze "hračka"
  • funkčnost otřesná

Doporučuji Numark, připlatíte si o cca 2000,- ale zaplatíte za kvalitu a funkční věc, která bude sloužit pro co jste ji koupili.

Přidáno: 25. října 2010

• Zkreslení je větší než můj Phonobox 2. Pro-Ject !!
  • Nevím jaký má převodík ? Jestly 16bitů nebo 24bitů atd.

Já bych koukal na kvalitu převodíků tedy jestli má zařízení 16ti bitový převodík nebo 24bitový převodík a zkreslení zeilovače výkon zesilovače výkon reprobeden Pro mě je kvalitní Gramofon od firmy Pro-Ject než tohle zařízení !!!!!

Pioneer PD-M426

Pioneer PD-M426

Přidáno: 19. října 2010

(naposledy upraveno 19. října 2010)

• Tady záleží na kvalitě převodíků !!!!!!!
  • 16bitový převodík !!!!

Záleží na kvaltě převodíků a zkreslení zesilovače !!!!

Ověřený zákazník TIVIS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. října 2010

(naposledy upraveno 9. října 2010)

Zakoupeno v TIVIS.cz

• V cenove kategorii zajimave funkce ( 5 CD, USB,...)
  • Zatim nic

Velmi dobra volba pro bezneho posluchace s mozností prehravat i MP3 z USB.

Sony CDP-CX355

Sony CDP-CX355

Přidáno: 8. října 2010

• 300 CD v jednom .. není co dodat :-) a kdo by měl málo? ten si může koupit další měnič (podle manualu hraji postupně)
  • Měnič Sony CDP-CX355 nepřehává MP3

tento měnič vlastním a jsem sním velice spokojen a mohu jen doporučit.

Pioneer CDJ-1000

Pioneer CDJ-1000

Přidáno: 20. srpna 2010

• Výborný manuál,kompatibilita,lehká obslužnost.
  • ???

Podle mého názoru patří 1000 mezi kapacitu cd přehrávačů.

Reloop RMP-2

Reloop RMP-2

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. srpna 2010

(naposledy upraveno 10. listopadu 2010)

Zakoupeno v Aukro.cz

• rychlé načítání CD
  • velmi kvalitní procesor na efekty
  • obrovský JOG DIAL na ovládání
  • kvalitní scratch
  • variabilní podkložecí nožičky
  • zhruba ve 2% odejde v záruční době CD mechanika, avšak tato značka má v ČR velmi rychlý servis :-)

velmi povedený player, rozhodně nejlepší do cen 10.000,--
osobně jsem s ním cca 2 roky hrál a byl jsem s ním absolutně spokojen

Yamaha CD-S 700

Yamaha CD-S 700

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 7. srpna 2010

(naposledy upraveno 7. srpna 2010)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Zvuk,super mechanika,provedení,obsluha,USB vstup,síťový vypínač(přístroj není stabilně ve Standby,šetří energii!)
  • Zkušenosti a renomé značky Yamaha
  • Chybí výstup pro sluchátka

Yamaha-vynikající značka v oblasti HI-FI,testované výrobky se umisťují vždy na špičce
Doposud vynikající,zatím žádné negativní
Velmi dobře,jsem velice spokojen
Ano
Protože je již velmi málo CD přehrávačů v takové kvalitě a za takovou cenu na trhu
Na cenovou nabídku,značku výrobce,servis

Sherwood CDC-5090

Sherwood CDC-5090

Přidáno: 3. srpna 2010

• kvalitní
  • hezký
  • moc dobrej reproduktor má
  • hraje dobře a nahlas
  • přehrává CD
  • hezky barevně udělaný
  • nic!

Tohle DVD jsme dostala k svátku do novýho pokojíčka. Sem s ním naprosto spokojená můžui jsi na něm pouštět písničky a růzdné filmi skoro každý večer koukám na filmi a ráno poslouchám písničky. Tohle dvd moc často využívám a eště mě nezklamalo. Tohle DVD bych teda jako fsk doporučovala.

Přidáno: 20. července 2010

• hodně vydrží,snadná výměna dial jog-u,hraje i ,,vzhůru nohama",CD se vkládá zepředu,efekty
  • ani nevím, po hodně dlouhým čase mi odešel jeden mikrospínač

kvalitní mašinka,levná

Zakoupeno v TIVIS.cz

• Cena, značka, zvuková vyváženost
  • Dala se předpokládat sladěnost zvuku se zesilovačem Yamaha AX-497
  • Jednotný hi-tech design řady X497
  • Provedení titan, čelní panel z hliníku (vyrábí se i černé provedení)
  • Přehrává MP3 soubory vypálené na CD (+WMA....?)
  • Podpora ID3 tagů
  • Sluchátkový výstup, regulace výstupní úrovně do sluchátek a linkového výstupu
  • Relativně malý displej, hůře čitelný zejména na denním světle, oranžové znaky
  • Možná by neškodila nějaká tlačítka navíc přímo na přístroji
  • (kompletní ovládání lze realizovat pouze z dálkového ovladače)
  • Přístroj nelze vypnout dálkovým ovladačem, je koncipován pro zesilovač se spínanou zásuvkou

Až na ten displej v podstatě pro mě ideální CD přehrávač, Teoreticky sice CD player není potřeba, když máte DVD přehrávač, ale jediné CD pojme 6 hodin hudby (= cca 100 skladeb) v MP3 ve vysokém bitrate 256 kbps (prakticky CD kvalita, ať si říká každý, co chce*). Může tak sloužit do jisté míry jako Jukebox, aniž byste museli disky neustále vyměňovat podle toho, zda si chcete pustit muziku nebo film, pokud byste měli jen jeden (DVD) přehrávač.
A to jsem zatím nezmínil možnost pustit si k filmu alternativní zvuk/hudbu z CD.
A do hifi věže prostě CD přehrávač patří!
Pro vypálení kompilace (nebo kopie CD) stačí běžný CD-R. Není třeba CD-R Audio (For Music...). Při sestavování CD-MP3 disku na PC lze použít složky, na přehrávači se dá pak některá vybrat, případně ještě skladba ve složce (proto je na ovladači kurzorový kříž). Po přehrání vybrané složky pokračuje přehrávání stále dál, bez ohledu na složky (platí i pro přehrávání v módu RANDOM (náhodný výběr) i NORMAL. K přehrávání v určeném pořadí (PROGRAM) lze vybrat kterýchkoli až 40 stop. ID3 tag lze nastavit, aby se zobrazovalo jméno interpreta a/nebo název skladby, album, rok vydání, název souboru, číslo stopy. Údaj delší než 13 znaků po displeji roluje stále dokola.
Je třeba pohlídat, aby každá stopa kompilace měla svoje vlastní číslo, nejlépe podle předpokládaného pořadí na disku.
Na rozdíl od CD-ček se u CD-MP3 nedá použít vyhledání nejvyšší úrovně, ani se nezobrazují zbývající časy.
POKUD MAJÍ RUZNÉ SKLADBY STEJNÉ ČÍSLO STOPY, ZOBRAZOVÁNÍ ID3 TAGU NEBUDE FUNGOVAT SPRÁVNĚ! Číslo stopy lze opravit i v Průzkumníku Windows: Název souboru > pravé tl.myši > Vlastnosti > karta Souhrn > tl. Upřesnit

*Tak dobře no. Když poslouchám originální lisované cédéčko, mám nějak lepší pocit... Ale musím o tom vědět :-D.

Mc Crypt CMP-920

Mc Crypt CMP-920

Přidáno: 26. června 2010

• velká, prosvětlená tlačítka
  • přehrává CD-R a CD-MP3
  • scratsch, loop, cue
  • během přehrávání, nelze vysunout disc
  • nemožnost programovat skladby
  • volba skladeb pouze tlačítky plus nebo mínus
  • nepřehrává CD-RW
  • cena je neúměrně vysoká

Domácí CD přehrávače Technics sice nemají funkce jako cue, scratsch, loop, aj. kterými disponuje Mc Crypt CMP-920. Uvedené CD Players technics však umožňují číselnými tlačítky přímou volbu skladeb nebo např. jejich programování a to i během přehrávání!!!

Sony SCD-XE597

Sony SCD-XE597

Ověřený zákazník Hshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. dubna 2010

(naposledy upraveno 3. dubna 2010)

Zakoupeno v Hshop.cz

• Dobrá cena.
  • Netradiční dálkové ovládání,není možnost pohotovostního režimu Standby.

Slušné CD za dobrou cenu.

Citronic MPCD-4 Ultima

Citronic MPCD-4 Ultima

Přidáno: 3. března 2010

• Naprosto spolehlivé CD mechaniky s velice kvalitní optikou a výstupem s odděleným předzesilovačem pro každý kanál !!! Bleskově rychlé načítání WMA a obstojný loading MP3 složek.Real scratch bez omezení a pitch až +/- 100% !!! Robusní provedení a přehledný víceřádkový prosvícený display. Ochrana nechtěného vyjmutí CD ze slotu při přehrávání.
  • malé JOG kolo pro scratching a nepatrnou absencí v této třídě přehrávačů je funkce BRAKE a REVERSE.

Tyto přehrávače jsou z velké části obstojné a konkurence schopné i pro větší kluby a diskotéky. Podle mého názoru je otázkou jak a kdo je bude stolovat.Za sebe mohu říci že se dá s těmito přehrávači opravdu slušně kouzlit :-)

Ověřený zákazník Aukro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. února 2010

Zakoupeno v Aukro.cz

• Výborné jednání vše v top stavu

Omnitronic CMP-101

Omnitronic CMP-101

Přidáno: 29. října 2009

• Velmi dobrý, ikdyž dražší přístroj, ale musím doporučit.
  • Pozor - vlastní zkušenost. Přístroj podle popisu má přehrávat i malá 8cm CD. Ano, nasaje ho, přehraje, ale už nevrátí ! CD je pak nutné vytahnout zpředu pinzetou. Není to problém, CD má okraj hned za krycí záclonkou slotu ... ale ... je to zbytečná starost.

Jinak vše OK

Vestax CDX-05

Vestax CDX-05

Přidáno: 18. ledna 2009

• je vyborný mam ho doma

už stojí jinde 9000kč

Zobrazuji 461 - 477 ze 477 recenzí 1...20 21 22 23 [ 24 ]